Районний семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти
- Vitko Viktoriya
- 26 лют. 2020 р.
- Читати 1 хв
На виконання плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту на базі Миколо - Бабанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся районний семінар-практикум вихователів дошкільних закладів з теми «Формування творчих здібностей дошкільників шляхом використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності».
На початку роботи методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бормотова Олена Миколаївна ознайомила педагогічних працівників з планом роботи семінару – практикуму та Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково – педагогічних працівників. Під час обговорення Порядку підвищення кваліфікації методист спрямувала увагу вихователів на методологічні аспекти, особливості, умови та процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації у 2019/2020 навчальному році.
Вихователь Кетрисанівського закладу дошкільної освіти «Пролісок» Трембовецька Тетяна Іванівна ознайомила вихователів з використанням сучасних технологій у образотворчій діяльності оскільки творчість дошкільника - це здатність оригінально використовувати й поєднувати різні засоби художньої виразності, активно мислити, шукати, отримувати й використовувати зібрану інформацію.
У практичній частині досвідом роботи з дітьми різновікової групи поділилась вихователь Миколо – Бабанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Іванчак Інна Іванівна Присутні переглянули інтегроване заняття «Осінь - чарівниця» та заняття з фізичної культури «Спритні, сильні та активні!».
Сабаєва Світлана Євгенівна – вихователь Чарівнянського ясел-садка, звітувала про курси підвищення кваліфікації з теми: «Психолого – педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в дошкіллі» та провела практичний тренінг з вихователями «Давайте привітаємося».
У ході семінару-практикуму розроблено методичні рекомендації щодо використання в освітньому процесі нетрадиційних технік образотворчої діяльності та рекомендовано поповнювати освітнє середовище груп постійно діючими «художніми студіями» з відповідними матеріалами для самостійної творчої роботи дітей.
На завершення всі учасники семінару отримали невеличкі подаруночки.





Comments