Районний семінар-практикум для вчителів німецької мови
- Vitko Viktoriya
- 1 бер. 2020 р.
- Читати 2 хв
12 лютого 2020 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації відбувся районний семінар-практикум для вчителів німецької мови з проблеми: « Формування комуні кативної компетенції на уроках німецької мови».
Олена Єгорова, методист районного методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації, наголосила на тому, що кожна освічена людина, яка має намір здобути гарну освіту, а в майбутньому бути конкурентноспроможною на ринку праці, має володіти іноземною мовою. Тому вчителі німецької мови, які навчають учнів другій за поширеністю мові в Європі, виконують важливу місію: вони дають учням знання, які допоможуть їм у майбутньому зав’язувати відносини у багатьох сферах науки і культури, політики і виробництва.
Олена Луговська, вчитель німецької мови Бобринківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, поділилася власним досвідом роботи щодо розвитку комунікативних компетентностей учнів, підвищення зацікавленості та мотивації навчання на уроках німецької мови в Новій українській школі, провела з учасниками семінару ряд лексико-граматичних ігор з використанням інтернет- ресурсів, спрямованих на розвиток мовленнєвих здібностей. Також педагог продемонструвала методичний кейс вчителя німецької мови, де знайшли своє місце портфоліо вчителя німецької мови, портфоліо учня, технологічна карта уроку, дидактичний ігробанк.
Ольга Світлик, голова районного методичного об’єднання вчителів німецької мови, вчитель німецької мови комунального закладу «Златопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» познайомила учасників семінару-практикуму з досвідом роботи літнього мовного табору як однієї із форм розвитку комунікативних навичок та підвищення рівня володіння німецькою мовою.
Тетяна Ряжко, вчитель німецької мови Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, провела з присутніми майстер-клас з питання використання діяльнісного підходу на уроках німецької мови для формування предметних і життєвих компетентностей учнів та методичний практикум з виконання відеотекстів з теми: «Значення Інтернету в житті дітей та підлітків».
Під час семінару була створена позитивна невимушена атмосфера, в якій було надзвичайно приємно та цікаво працювати.
Вчителі вели дискусії за круглим столом, виконували різноманітні завдання та обговорювали запропоновані теми, а основне – почерпнули для себе корисну інформацію.
Comments