Районний семінар-практикум для педагогів-організаторів
- Vitko Viktoriya
- 18 лют. 2020 р.
- Читати 2 хв
Сучасна школа має не тільки дати учням певні знання, уміння, навички але і виховати соціально-адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення навчального закладу знайде своє місце в житті. І тому важливо, яким буде освітнє мікросередовище навчального закладу, наскільки воно буде сполучено із реальною дійсністю та як активно діти будуть задіяні у всіх ланках класної та позакласної роботи.
18 жовтня 2019 року на базі Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області було проведено районний семінар-практикум для педагогів-організаторів з проблеми: «Модернізація виховного процесу в сучасних умовах: використання традиційних і інноваційних масових форм позакласної роботи».
Директор Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валентина Григорівна Гура познайомила присутніх із виховними тардиціями та інноваціями, які використовуюють педагогічні працівники для згуртування дитячого колективу та формування цінностей особистості. Адже школа – це одна із перших і важливих сторінок життя людини. І саме педагоги повинні наповнити ці сторінки життя кожної дитини красою, теплом, творчістю, любов’ю, бо саме від цього залежить те, що понесе вона в життя.
Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації Єгорова Олена Анатоліївна наголосила на тому, що в умовах реалізації концепції Нової української школи педагог-організатор має використовувати нові нестандартні дієві форми роботи, які сприятимуть залученню учнів до громадської суспільної дільності, формуванню ціннісних орієнтацій особистості і патріота, інноватора,який зможе впровадити у життя свою незалежну думку.
Під час семінару учасники пройшли краєзнавчий квест «Відкрий для себе Бобринеччину», під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи навчального закладу, вчителя історії, керівника краєзнавчого гуртка Гури Ірини Сергіївни.
Педагог-організатор Валентина Миколаївна Коваль поділилася досвідом роботи учнівського самоврядування школи. Президент школи, учениця 10 класу Плотнікова Ілона розповіла про волонтерську роботу, яку проводять учні закладу.
З азами медіаграмотності та ознаками сформованості медіанавичок присутніх ознайомила вчитель інформатики школи Цветік Ольга Іванівна під час практикуму з інформаційно-комунікативних технологій.
Заряд позитиву та налаштування на успішну діяльність отримали учасники семінару під час психологічного тренінгу «Успіх педагога - успіх учня - успіх Нової української школи», на який запросила практичний психолог Ізбаш Катерина Георгіївна.
А позакласний захід «А вже Покрова одцвіла» подарував усім присутнім незабутні враження та яскраві емоції.
Під час підведення підсумків заходу учасники наголосили, що саме обмін досвідом та знайомство із нестандартними формами роботи допомагають наповнювати особисте методичне портфоліо та спонукають до нових ідей та та творчих досягнень у роботі .

Comentarios