top of page
Пошук

Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури

  • Фото автора: КУ "Центр ПРПП"
    КУ "Центр ПРПП"
  • 22 лют. 2021 р.
  • Читати 2 хв

Сучасний інструментарій вчителя української мови та літератури - не ключ до успіху, а інструмент досягнення професійної майстерності

19 лютого 2021 року на базі комунального закладу “Благодатненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Кетрисанівської сільської ради було проведено семінар-практикум вчителів української мови та літератури Кетрисанівської сільської ради з проблеми: “Сучасний інструментарій вчителя української мови та літератури. Як все встигнути, або менеджмент для вчителя”.

Семінар відкрила Єгорова Олена, практичний психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кетрисанівської сільської ради, яка розкрила психологічні аспекти активізації творчого розвитку школярів на уроках української мови та літератури.

Ірина Синенька, директор закладу, представила досвід роботи педагогічного колективу закладу освіти з проблеми: “Від творчості вчителя – до творчого потенціалу кожного учня” та досвід роботи вчителя української мови та літератури Світлани Сахно з проблеми: “Підвищення мовної грамотності та мовленнєвої культури на уроках української мови та літератури.

Педагоги взяли участь у лінгвістичному флеш-меседжі “Відзначаємо день рідної мови інтерактивно” та побували у творчій педагогічній кейс-студії. Там філологи моделювали робочу сторінку та створювали карту візуалізації; обговорювали шляхи використання сучасних творчих завдань на уроках української літератури, виконували вправи –тренажери “Готуємося до ЗНО”, познайомилися із блогом Світлани Сахно, вчителя української мови та літератури навчального закладу.

На завершення семінару Шевченко Наталія, вчитель географії та біології, та Надія Коровіна, вчитель математики навчального закладу поділилися своїми секретами щодо роботи з обдарованими учнями та формування у вихованців рис творця і дослідника.

Під час підведення підсумків семінару-практикуму учасники зазначили, що інтерактивні форми роботи сприяють поліпшенню якості комунікації, підвищенню результативності та продуктивності. Запропоновані на семінарі завдання примусили педагогів ставитися до отриманих знань не просто як до інформації, яку треба запам’ятати, а як до інструментів, що допоможуть їм здійснити заплановане та стануть інструментами досягнення професійної майстерності.

Виносимо подяку директору та педагогічному колективу комунального закладу “Благодатненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” за сприяння в організації та проведенні семінару.




.





 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
УВАГА!!!

Шановні відвідувачі сайту, розділ"Новини" оновлюється постіно на офіційній сторінці КУ "ЦПРПП" у мережі Facebook за посиланням:...

 
 
 
Освітянські гостини

11 квітня 2023 року відбулися Освітянські гостини для класних керівників закладів освіти громади на тему: “Творчість класного керівника –...

 
 
 

Comments


© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page